Reali triumfon ndaj Espaynol dhe merr kreun (VIDEO)

Ka mjaftuar një gol nga Casemiro në fund të pjesës së parë që Reali të dalë me 3 pikë të arta nga fusha e Espaynol.

Reali me këtë fitore ngjitet në vendin e parë me 71 pikë 2 më shumë se Barcelona.

Ndërkohë ndeshjen e radhës Reali e ka në shtëpi më 2 korrik ndaj Getafes. /albeu.com/


Shtuar 28.06.2020 21:55