Pothuajse zyrtare, Emre Can lojtari më i ri i Dortmundit

Emre Can mund të quhet lojtari më i ri i Borussia Dortmund.

Gjermanët kanë vendosur të paguajnë 25 milion euro plus bonuse për të bërë të vetin mesfushroin.

Ndërkohë për Emre Can rikthehet kështu në Bundesligë pas eksperiencave me Bayer Munich dhe Bayer Leverkusen. /albeu.com/


Shtuar 27.01.2020 20:12