Plus 4 pikë nga Barcelona, Zidane: Nuk ka eufori, nuk kemi fituar ende asgjë

Los Blancos janë katër pikë para Barcelonës, kur kanë mbetur edhe pesë xhiro.

Sipas Zidanes, skuadra e tij do të provojnë gjithçka për të fituar, por nuk ka eufori në grup, por ka punë dhe angazhim

“Lojtarët kanë treguar se duan të shkojnë për të gjitha”, ka deklaruar fillimisht Zidane.

“Nuk ka eufori sepse nuk kemi fituar asgjë. Ka vetëm punë dhe angazhim”.

Real Madrid këtë fundjavë ka një test të vështirë, në udhëtim te Athletico Bilbao.


Shtuar 4.07.2020 15:02