Pirlo trajner i Juventusit, “çahen” rrjetet sociale

Andrea Pirlo është trajneri i ri i Juventusit. Lajmi për emërmin e ish-mesfushorit në krye të pankinës bardhezi ka qarkulluar shpejt në të gjithë botën dhe, jo çuditërisht, hashtagu #Pirlo në këto momente është tema e dytë më diskutuar në Twitter.

Gjithashtu edhe liket dhe comentet në Facebook dhe Instagram kanë qenë masive në faqen e Juventusit, pas postimit për emërmin e Pirlos.


Shtuar 8.08.2020 19:03