Pas Ibrahimovic, një tjetër statujë e futbollistit të njohur dëmtohet (FOTO LAJM)

Dëmtohet statuja e Alexis Sanchez që ndodhet në qytetin e tij të lindjes, Tocopilla të Kilit.

Statuja e tij është dëmtuar dhe mendohet se kjo ka ndodhur për shkak që është bashkëpronar i rivalëve të Malmos, Hammarby.

Po ashtu edhe statuja e Ibrahimovicit ishte rrëzuar para disa ditëve, kurse tani edhe kjo e Sanchez.

Ende nuk dihen autorët e kësaj ngjarjeje.


Shtuar 7.01.2020 07:22