Pas barazimit me Sevillan, Barcelona humb edhe një titullar

Një lajm aspak i mirë për Quique Setien, i cili për disa javë i duhet të bëjë pa shërbimet e Franike de Jong, i cili vuan nga një dëmtim muskulor.

“Ekzaminimet mjekësore të kryera te mesfushori holandez i Barçës, Frenkie De Jong zbuluan një dëmtim muskulor në këmbën e djathtë, ” thuhet në njoftimin për shtyp të klubit katalan.

Një lajm shumë i keq duke marrë parasysh formën jo të mirë të Arthur dhe Ivan Rakitic.


Shtuar 21.06.2020 12:20