Partnerja e Boateng provokon fansat: Kush do të stërvitet me mua? (FOTO LAJM

Gruaja e Kevin-Prince Boateng, Melissa Satta, është një ndër femrat më të njohura dhe vetëm në Instagram, numëron mbi 4.3 milion ndjekës. Bukuroshja 34-vjeçare nuk ngurron asnjëherë të publikojë foto “hot”, sidomos nga palestra.

Satta njihet si një femër me forma shumë të tonifikuara dhe një person “maniak” i stërvitjes. “Mungesat” e saj në palestër, janë thuajse inezksitente, madje Satta ka provokuar dhe fansat e saj.

Në një “LIVE” në Instagram, Satta u pa duke u stërvitur në palestrën personale që ka në shtëpi, madje dhe i “ftoi” ata që duan të stërviten me të. Boateng është bërë xheloz, padiskutim, pasi komentet që bukuroshja italiane mori, ishin të shumta.


Shtuar 19.06.2020 14:06