Operacioni drejt përfundimit, Tonali i ka thënë “PO” Interit

Talenti italian, po kalon ditët e fundit te Brescia, dhe e ardhmja e tij duket tek Iner.

Mediet në Itali raportojnë se Tonali i ka thënë ‘PO’ Interit.

Inter tani duhet të bind edhe Brescian, me negociatat që nuk pritet të jenë të lehta.

Brescia ka kërkuar deri në 50 milionë euro për Tonalin, por pozicioni i skuadrës dhe kriza e shkaktuar nga COVID-19, do të bëjnë që ky çmim të ulet ndjeshëm.


Shtuar 2.07.2020 12:00