Mposhti koronavirusin, e dashura e Dibalës djeg rrjetin në pozat me bikini (FOTO LAJM)

E dashura e Paolo Dibalës, Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me fotot e saj seksi në Instagram.

Sapo është shëruar plotësisht bukuroshja ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto dhe një video me bikini ku tregon linjat e saj perfekte por e të gjithë dashurinë e saj për diellin dhe jetën.

Koronavirusin tashmë e ka mposhtur edhe Dibala i cili pas 4 testimeve pozitive, dje ka dhënë lajmin e madh që e ka hedhur pas krahëve këtë infeksion.


Shtuar 9.05.2020 06:50