Mos i humbisni: Provimi i Suarez një mashtrim, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Sapo u përhap lajmi për provimin e Suarez që rezultoi i manipuluar në Universitetin e Perugia, rrjetet sociale u lëshuan me meme dhe ironi të ndryshme.

Mos i humbisni. /albeu.com/


Shtuar 23.09.2020 18:46