Modelja braziliane e apasionuar pas futbollit “djeg” Instagramin (FOTO LAJM)

Dayane Mello është një modele braziliane e apasionuar shumë pas sportit dhe sidomos pas futbollit.

Në Intagram ajo është nje spektakël më vete me fotot që poston.

Dayane nuk është ndalur së postuari foto as gjatë periudhës së karantinës duke mahnitur fansat e saj me format trupore dhe linjat superseksi.


Shtuar 3.05.2020 12:43