Milik projektohet si pasuesi i Ibrahimovic te Milani

Milan ka identifikuar zëvendësuesin e Ibrahimovic.

Zlatan Ibrahimovic me shumë gjasë nuk do të vazhdojë aventurën e tij të dytë me Milan dhe pritet të largohet gjatë verës.

‘Rosoneri’ janë duke u interesuar për një zëvendësues të suedezit, dhe tashmë ka një emër në listë.

Arkadiusz Milik po vazhdon të ngritët në listën e dëshirave të Milan, por çmimi pre 40 milionë eurove i vendosur nga Napoli po del të jetë problem.

Milik ka një kontartë me Napolin, e cila është e vlefshme deri në vitin 2021.


Shtuar 5.04.2020 13:16