Mandzukic bëhet me ekip të ri, gati firma me skuadrën legjendare

Media turke “Fanatik” shkruan se zëvendësuesi i Muriqit tek Fenerbahce do të jetë Mario Mandzukic.

Sulmuesi kroat tashmë ka arritur një marrëveshje personale me klubin turk dhe janë duke u negociuar detajet e fundit të kontratës.

Mario Mandzukic së fundmi luajti për Al Duhail në Ligën e Katarit dhe u paraqit në 7 ndeshje dhe shënoi 1 gol.


Shtuar 15.09.2020 14:34