Manchester City – Crystal Palace, formacionet zyrtare: Guardiola hedh në fushë më të mirët

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City e Crystal Palace.

Pas startit jo të mirë të sezonit, Pep Guardiola do të tentojë që të vazhdojë të paktën ashtu siç e ka nisur vitin 2020, me fitore.

City ka mbetur 14 pikë prapa Liverpoolit, madje këta të fundit kanë edhe një ndeshje më pak të zhvilluar – por shpresa vdes e fundit dhe skuadra e Guardiolës do të luftojë deri në fund për titull.


Shtuar 18.01.2020 14:20