Lazio – Inter, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin e Serie A.

Serie A këtë xhiro sjell derbin e madh mes Lazio dhe Inter.

Inter luan në udhëtim në kryeqytet, kundër skuadrës së Vedat Muriqit, por ky i fundit nuk është i përfshirë në skuadër.

Ndeshja mes Lazio dhe Inter luhet me fillim nga ora 15:00.


Shtuar 4.10.2020 12:13