Lautaro do të bëhet baba, lajmin e jep e fejuara e argjentinasit

Sulmuesi argjentinas i Interit Lautaro Martinez do të bëhet baba shumë shpejt,. Lajmi ne ka dhënë vetë e fejuara e tij Agustina Gandolfo, e cila ka postuar një foto të saj dhe numrit 10 zikaltër, me koreografinë që njoftonte për shtatzëninë.

“Me disa pasiguri dhe frikëra, kemi shumë për të mësuar nga tani e mbrapa, por jemi plot dashuri. Të presim dashuria jonë”, shkroi Agustina në Instagram, ndërsa i menjëhershëm ishte edhe reagimi i Lautaros, që shkroi se “ndihej njeriu më i lumtur në botë”.


Shtuar 11.08.2020 19:54