Kola: Në Shqipëri nuk ka racizëm, Egbo është bërë “tironc”, dhe e meriton të drejtojë skuadrën (VIDEO)

Legjenda e Tiranës Agustin Kola thotë në një intervistë eksluzive për RTV Ora se në Shqipëri nuk ka racizëm.

Emanuel Egbo tashme është bërë tironc, dhe e meriton të drejtojë skudren bardheblu.

Për më shumë ndiqni intervistën.


Shtuar 1.07.2020 14:47