Keidi Bare flet si lojtar i Espanyol: Do bëj maksimumin

Espanyoli mbrëmë ka prezantuar Keidi Baren nga Malaga.

Futbollisti i Kombëtares shqiptare u prezantua me fanellën e klubit të La Ligës derisa është shprehur tejet i lumtur.

“Shpresoj të kontribuoj në grup dhe ta ndihmoj ekipin në maksimum. Jam shumë i lumtur që jam këtu”, ka thënë Bare.

Bare ka nënshkruar një kontratë me klubin katalonas deri në verën e vitit 2024.


Shtuar 23.09.2020 07:29