Juventus – Atalanta, formacionet zyrtare: “Zonja e vjetër” kërkon të thellojë diferencën me vendin e dytë

Kryendeshja e javës në Serie A luhet në Torino, ku skuadra e Juventus pret Atalantan.

Para kësaj ndeshje nuk mund të flitet për favoritin, por mund të përmendet avantazhi i Juves për terrenin.

Ndeshja mes Juve dhe Atalanta luhet me fillim nga ora 21:45.

Atalanta: Gollini; Toloi, Palomino, Djimsiti; Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens; Gomez, Ilicic; Duvan Zapata


Shtuar 11.07.2020 19:08