Italia thyen në shtëpi Holandën (VIDEO)

Në supersfidën e mbrëmjes mes Holandës dhe Italisë, kanë triumfuar këta të fundit.

Ishte Nikolo Braela që shënoi në fundin e pjesës së parë, për t’i dhënë avantazhin ekipit të Mançinit që tashmë kryesojnë në grupin 1 në Ligën A me 4 pikë.

Bosnja e Hercegovina është mposhtur nga Polonia me rezultatin 1-2.

Erling Haland ka treguar një paraqitje të shënuar edhe me Norvegjinë në fitoren e këtyre të fundit 5-1 ndaj Irlandës së Veriut.

Sulmuesi i Dortmundit shënoi 2 gola si dhe dha 1 asist.


Shtuar 7.09.2020 20:57