Interi publikon listën për Champions

Inter ka publikuar listën e lojtarëve të përfshirë nga Antonio Conte në Ligën e Kampionëve, me Radja Nainggolan pjesë të saj, derisa janë lënë jashtë Matia Vecino dhe Daniele Padelli.

Zikaltërit janë në të njëjtin grup me Real Madridin, Shakhtar Donetsk dhe Borussia Monchengladbach.

Pjesë e kësaj liste është edhe Nainggolan, edhe pse ishte shumë pranë transferimit te Cagliari.

Në anën tjetër, mesfushori Vecino është lënë jashtë, së bashku me Padellin.

Lista e Interit për Ligën e Kampionëve:

Handanovic, Hakimi, Gagliardini, De Vrij, Alexis Sanchez, Lukaku, Lautaro Martinez, Kolarov, Sensi, Ranocchia, Perisic, Young, Vidal, Barella, Eriksen, D’Ambrosio, Darmian, Skriniar, Nainggolan, Brozovic, Bastoni, Radu.

Stankovic, Moretti, Pinamonti


Shtuar 6.10.2020 18:50