Interi dëshiron shërbimet e sulmuesit më të mirë të kampionatit belg

Interi është duke e monitoruar sulmuesin e Gent, Jonathan David.

Sipas ‘Calciomercato’, David ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve evropiane pas sezonit fantastik që po bën në Belgjikë ku ka shënuar 23 gola dhe ka dhuruar 10 asiste.

David është i hapur për të bërë një hap më të madh në karrierë, por Gent kërkon të paktën 25 milionë euro për 20 vjeçarin.


Shtuar 9.05.2020 14:21