Incidenti mes Lloris dhe Son, zbulohet arsyeja

Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës.

Në fundin e 45 minutëshit të parë, Richarlison i mysafirëve kishte raste të mira shënimi, çka e nervozoj tejmase portierin francez i cili duket se u kap me Son në ato momente, përcjell lajmi.net.

“Ajo i përket dhomës së zhveshjes”, i tha Lloris Sky Sports.

“Jashtë, ju mund të thoni gjithçka që dëshironi. Ka shumë respekt midis lojtarëve në dhomën e zhveshjeve”.

“Ajo që ndodhi mes meje dhe Son është vetëm diçka që është pjesë e futbollit ndonjëherë. Por nuk ka asnjë problem. Ne ishim të lumtur pastaj”.

“Rastet e pranuara në fundin e pjesës së parë më bën nervoz por është pjesë e futbollit”, tha ai.


Shtuar 7.07.2020 06:35