Ibra për turp, humbet një një rast të artë me portën bosh (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic kishte rastin e artë për të kaluar në avantazh Milanin në përballjen ndaj Brescias.

Suedezi ka bërë një gafë të pabesueshme nga 5 metra larg duke mos i besuar syve.

38-vjeçari ishte krejtësisht i lirë në zonë dhe nuk kishte shqetësimin e askujt, por bëri më të vështirën duke nxjerrë topin jashtë katërkëndëshit të portës.


Shtuar 24.01.2020 21:04