I padëshiruar nga United, dy klube në garë për Lingard

Mesfushori i Manchester United, Jesse Lingard duket se e ka humbur besimin e klubit.

Sipas ESPN, Atletico e Madridit dhe Roma kanw shfaqur interes pwr anglezin.

Ai mund ta ketë mundësinë ta rizbulojë formën shndritëse në ndonjë klub tjetër evropian.

“Atletico Madrid dhe Roma i prijnë garës për ta blerë Jesse Lingardin, nëse ai largohet nga Man United”, ka shkruar ESPN, duke iu referuar burimeve të veta. /albeu.com/


Shtuar 3.02.2020 15:05