Hysaj shumë pranë largimit nga Napoli

Elseid Hysaj dhe Napoli siç duket shumë shpejt do t’i ndajnë rrugët.

Siç raporton ‘Corriere dello Sport’, Napoli i ka treguar Hysajt që të kërkoi një skuadër të re.

Hysajt në fund të këtij sezoni do t’i skadoj kontrata dhe do të jetë lojtar i lirë.

Napoli është në kërkim të një mbrojtësi të djathtë që nga sezoni i kaluar për ta zëvendësuar Hysajn


Shtuar 2.04.2020 19:12