Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, përcaktohen gjysmëfinalet (FOTO LAJM)

Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit në Spanjë, ndërsa janë zbulluar dhe dy gjysmëfinalet.

Mësohet se ato janë Real Sociedad – Mirandes dhe Athletic Bilbao – Granada.

Ndeshjet e fazës gjysmëfinale të Kupës së Mbretit do të zhvillohen me dy takime.

Ato do të luhen në 12 dhe 13 shkurt, ndërsa ata të kthimit më 4 dhe 5 mars.


Shtuar 7.02.2020 16:26