Grizmann në Torino, Costa te Barcelona?

Duglas Costa mund të largohet nga Torino në fund të sezonit.

PSG dhe City janë përfolur si destinacione të mundshme ish-lojtarit të Bayern, por nga Spanja zbulohet një tjetër pistë.

“Don Balon” thotë se ai ka përfunduar në shënjestrën e Barçës, e cila mund të pranojë idenë e një shkëmbimi me Grizmanin.

Një tjetër shkëmbim mund të ndodhi në aksin Torino-Barcelonë pas atij Pjanic-Artur.


Shtuar 23.07.2020 12:22