Gazetarja e klubit anglez me super forma, “tërbon” fansat me foto provokuese (FOTO LAJM)

Ema Xhons është një tifozë e zjarrtë e Lids Junajtid. Bukuroshja seksi gjithashtu bën dhe prezantuesen te televizionin i klubit anglez.

Përtej njohurive që ka për futbollit, Ema tërheq vëmendjen me fizikun e saj, pasi bie në sy për format bombastike dhe tepër joshëse.

Bukuroshja është shndërruar në imazh të klubit anglez dhe njëkohësisht në burim frymëzimi për futbollistët e Lids, me prezencën e saj para, gajtë dhe pas ndeshjeve të skuadrës.

Ema nuk i kursen fotot hot në rrjetet sociale, teksa numëron 182 mijë ndjekës në “Instagram”.


Shtuar 9.05.2020 13:30