Frikë te Juventus, pa 4 mbrojtësit titullarë ndaj Lecces

Mattia De Sciglio ka pësuar një lëndim në kofshën e tij të majtë dhe do të jetë jashtë fushe për disa javë.

“Testet e radhës do të vijnë për rreth 10 ditë”, është zbuluar nga Juventusi.

Sandro vijon të jetë ende i dëmtuar, ndërsa Chiellini ende nuk ka luajtur pas atij dëmtimi të gjatë.

Ndërkohë që Danilo u ndëshkua me të kuq në ndeshjen ndaj Bolognas dhe nuk do të jetë në ndeshjen ndaj Lecces.


Shtuar 23.06.2020 14:47