Formacionet zyrtare: Tre Penne-Gjilani

Sonte në orë 20:00, do të zhvillohet takimi i fazës preliminare të Ligës së Kampionëve Tre Penne dhe Gjilanit.

Skuadra e Gjilanit tashmë ka publikuar edhe formacioni startues për këtë duel.

Formacionet zyrtare:

Koliçi, Halili, Rapa, Veliu, Frashëri, Hila, Useini, Jonuzi, Hajdari, Progni, Nikaç.

Zëvendësuesit: Ruçi, Terziu, Kastrati, Kqiku, Prekazi, Kuç, Dubova.


Shtuar 21.08.2020 17:33