Formacionet zyrtare, Real Madrid-Valencia

Sonte në orën 22:00 do të zhvillohet ndeshja Real Madrid dhe Valencias.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

Real Madrid: Courtois, Carvajal, Varane, Ramos, Mendy, Valverde, Kroos, Casemiro, Modric, Hazard, Benzema

Valencias: Cillessen, Mangala, Kondogbia, Soler, Parejo, Gaya, Wass, Rodrigo, Ferran, Gomez, Hugo.


Shtuar 18.06.2020 19:07