Formacionet zyrtare, Man Utd-Tottenham

Në orën 17:30 në Old Trafford do të luhet supersfida Man Utd-Tottenham.

Të dyja ekipet do të kërkojnë fitoren teksa si Solskjaer dhe Mourinho kanë hedhur në fushë formacionet më të mira të mundshme. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea, Wan-Bissaka, Bailly, Maguire, Shaw, Matić, Pogba, Fernandes, Rashford, Greenwood, Martial.

Tottenham: Lloris (C), Aurier, Dier, Sanchez, Reguilon, Hojbjerg, Sissoko, Ndombele, Lamela, Son, Kane.


Shtuar 4.10.2020 14:58