Formacionet zyrtare: Bayern-Frankfurt, bavarezët luajnë për finalen

Bayern Munich dhe Frankfurt i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të gjysmëfinales së DFB Pokal.

Ndeshja që fillon nga ora 20:45 do të zhvillohet në stadiumin “Allianz Arena” me Bavarezët që shihen si favoritë.

Për këtë takim, Hansi Flick do të jetë pa, Philippe Coutinhon, Niklas Sule, Corentin Tolisson, Cuisance dhe Mai, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Eintrachti nuk mund të llogaritë në Gerson Fernandez, Goncalo Paciencia, që janë po ashtu të lënduar.


Shtuar 10.06.2020 18:01