“Fitoni La Ligan”, tifozi i Realit provokon Messin dhe Suarez (VIDEO)

Një tifoz i Real Madrid ka provokuar Lionel Messin dhe Luis Suarez.

Të dy yjet e Barcelonës e kaluan ditën e tyre së bashku në Blanes teksa u përballën me një grup tifozësh që donin foto.

Një prej tyre gjithashtu i tha Messit dhe Suarez që të fitojnë La Liga duke provokuar yjet e Barcelonës. /albeu.com/


Shtuar 13.07.2020 20:59