Fiorentina ndal Interin dhe i bën nder Juventusit (VIDEO)

Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Fiorentinës në javën e 35 të Serisë A.

Zikaltërit i kanë bërë nder Juves me këtë barazim ku të mërkurën nëse bardhezinjtë fitojnë në transfertë ndaj Udineses shpallen zyrtarisht kampion. /albeu.com/


Shtuar 22.07.2020 21:49