E konfirmuar, ndeshjet e mbetura të La Ligas mund t’i ndiqni falas përmes këtij aplikacioni

La Liga pritet të rikthehet me 11 qershor pas gati tre muajsh pauzë për shkak të pandemisë që kaploi të gjithë globin.

“Dailymail” shkruan se 11 ndeshjet e fundit të sezonit do të transmetohen falas në shtetet evropiane.

Kjo do të bëhet përmes kanaleve të Sky ose në aplikacionin “Premier Player”.

Ky aplikacion mund të shkarkohet në Play Store dhe App Store si dhe në Webfaqen e internetit për desktop.


Shtuar 28.05.2020 10:25