Bayern thyen milionat e PSG dhe fiton per herë të 6 Championsin (VIDEO)

Bayern Munich ka fituar për herë të 6 në histori Champions League duke mposhtur 1-0 PSG.

Heroi i gjermanëve ishte Coman ai i cili realizoi me kokë në pjesën e dytë.

Pa dyshim një meritë të jashtëzakonshme merr edhe portieri Manuel Neuer i cili me pritjet e tij heroike i jep suksesin skuadrës së tij.

PSG mbërriti për here të parë në një finale të Ligës së Kampionëve dhe fatkeqësisht nuk la gjurmë, pavarësisht shpenzimeve të çmendura.


Shtuar 23.08.2020 20:53