Dy futbollistë të Barcelonës nisen me pushime direkt pas ndeshjes me Bayernin

Futbollistët modern janë kritikuar shpesh për shkak të mentaliteti materialist dhe të dhënë shumë pas qejfeve.

Këtë e dëshmon edhe veprimi i dy futbollistëve të Barcelonës që bën sot.

Ousman Dembele dhe Sergi Roberto janë nisur në pushime menjëherë sot edhe pse mbrëmë u turpëruan nga Bayern Munchen me rezultat 2-8.

Dembele mbrëmë ishte në bankë rezervë për 90 minuta, kurse Roberto luajti për 45 minuta.


Shtuar 15.08.2020 18:21