Do qeshni me lot, Mascherano humbet penalltinë dhe eliminon skuadrën e tij nga Kupa e Argjentinës (VIDEO)

Ish-futbollisti i Barcelonës, Havier Mascherano tani te Estudiantes ka humbur një penallti kundër ndaj Laferrere duke eleminuar kështu skuadrën e tij nga Kupa e Argjentinës.

Mascharanoi dërgoi topin në tribunë teksa video është bërë virale në rrjetët sociale.

Për më shumë ndiqni videon. /albeu.com/


Shtuar 5.03.2020 20:57