Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Napoli-Juve, Sarri befason me skemën

Në San Paolo zhvillohet supersfida Napoli-Juve.

Sarri ka befasuar me formacionin duke treguar dhëmbët ish-skuadrës së tij teksa ka hedhur në fushë treshen Dybala-Ronaldo-Higuain,

Ndërkohë Gattuso i përgjigjet me treshen Milik-Callejo-Insigne.

Formacionet zyrtare:

Napoli: Meret, Hysaj, Manolas, Di Lorenzo, Mario Rui, Fabian, Demme, Zielinski, Callejon, Milik, Insigne.

Juventus: Szczesny; Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Dybala, Higuain, Ronaldo.

Na ndiqni dhe në Instagram duke klikuar më poshtë…

View this post on Instagram

Gjeni rezultatin e saktë 🤔

A post shared by Albeu Sport 🇦🇱 🇽🇰 (@sportalbeu) on


Shtuar 26.01.2020 19:08