CHAMPIONS/ Leipzig – PSG, formacionet e mundshme

Leipzig dhe PSG takohen sonte në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

PSG takohet sonte me befasinë e madhe, Leipzig, në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadrat ndeshen në Lisbonë për një vend në finalen e madhe. Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.

Leipzig (3-4-3): Gulacsi; Klostermann, Upamecano, Halstenberg; Laimer, Sabitzer, Kampl, Angelino; Olmo, Poulsen, Nkunku.

PSG (4-2-4): Rico; Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat; Di Maria, Leandro Paredes, Marquinhos; Di Maria, Mbappé, Icardi, Neymar. /


Shtuar 18.08.2020 10:10