Çfarë u vendos në takimin Bartomeo – Abidal?

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dhe drejtori sportiv, Eric Abidal kanë pasur një takim te gjatë të mërkurën mbrema pas atij ddebati mes francezit dhe Messit.

Presidenti pas një bisede që ka zhvilluar më parë me Messin ka vendosur mos e shkarkojë Abidal.

Barcelona është para një ndeshje të vështirë përballë Atletic Bilbaos në kupë dhe të dy Bartomeu dhe Abidal do të udhëtojnë më ekipin.

Për momentin presientit duket se e ka vendosur në shina situatën e Barcelonës. /albeu.com/


Shtuar 6.02.2020 07:58