Çfarë aksioni, Dortmundi shënon golin e 4 (VIDEO)

Dortmundi vazhdon të thellojë rezultatin përballë një kundërshtari që pritej ti hapte jo pak probleme si Schalke 04.

Është përsëri Guerreiro që pas një kombinimi fantastik me Haaland dhe një gjuajtje spektakolare ja del ta dërgojë topin në rrjetë në minutën e 63′./albeu.com/


Shtuar 16.05.2020 15:02