Bruno Fernandes barazon rezultatin për United ndaj Everton (VIDEO)

Pas golit të shpejtë të shënuar nga Everton fal një gafe të portierit De Gea, United ka arroitur të barazojë rezultatin.

Për “djajtë e kuq” ka shënuar blerja më e rë dhe lojtari më i mirë i United në ndeshjet e fundit, Bruno Fernandes në minutën e 31′. /albeu.com/


Shtuar 1.03.2020 14:36