Bëri bujë pasi fundosi Lambon në pishinë, tani ishi i Neymar arrestohet për thyerjen e karantinës (FOTO LAJM)

Modelja kroate e Playboy, Soraja Vucelic, është arrestuar në Mal të Zi, për shkak se i kishte thyer rregullat mbrojtës ndaj pandemisë koronavirus.

Soraja, e cila e kishte një lidhje të shkurtër dashurie me yllin brazilian të Paris Saint-Germain, u bë e famshme pasi e fundosi në pishinë një makinë Lamborghini.

Ajo u arrestua në fillim të javës pasi u kap në një kabinë me një mike të veten, duke i thyer rregullat për mbajtje të distancës dhe karantinë.

Të dyja përballen me akuza kriminale.


Shtuar 7.05.2020 13:30