“Bëmë s*ks në hotel, shokët na filmuan”, bukuroshja tregon çfarë ndodhi me lojtarët e kombëtares së Anglisë

Skandali me dy yjet e Anglisë, Fill Foden dhe Mejson Grinoud bëri bujë të madhe, teksa dy talentët britanikë futën dy vajza pa leje në dhomën e hotelit.

Pas këtij rasti, dy lojtarët janë përjashtuar nga kombëtarja e Anglisë. Një nga bukuroshet islandeze, Lara Klauzen ka zbuluar se çfarë ndodhi atë natë në një prononcim për “The Mail”.

“I thashë Fodenit se kushërira ime Nadia ishte më e gjatë se ti. Por më pas ai më puthi. Nuk u përgjigj fare por thjesht më puthi. Unë e putha mbrapsht. Ai puthte mirë. Pasi bëmë s*ks, u bashkuam më vonë me Greewood dhe Nadiën. Djemtë na bënin video. Ne ja kaluam vërtet mirë. Grreewood fliste se sa e mirë ishte b*tha ime. Foden më thoshte sesa e bukur dhe s*ksi jam”, tregon bukuroshja.


Shtuar 12.09.2020 08:30