Befasohet Milani, Genoa kalon në avantazh (VIDEO)

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Milanit dhe Genoa në San Siro.

Mysafirët kanë arritur të kalojnë në epërsi qysh në minutën e shtatë të ndeshjes.

Është sulmuesi veteran Goren Pandev, ai i cili ka arritur të shënoj për skuadrën e Genoas.

Mbetet të shihet reagimi i rosonerëve në vazhdim të ndeshjes./


Shtuar 8.03.2020 14:17