Bayerni po “shkatërron” Hoffenheimin, “poker” golash në 45 minutat e para (VIDEO)

Bayern Munich është duke e shkelur Hoffenheimin në kuadër të javës 24-të në Bundesligë.

Gnabry, Kimmich, Zirkzee dhe Coutinho realizuan për 4:0 qysh në pjesë të parë, shkruan Indeksonline.

Bajerni do ta mbajë pozitën e liderit në tabelë dhe me këtë fitore do ta “blindonte” pozitën e parë


Shtuar 29.02.2020 15:26