Barcelona merr vendim për të ardhmen e Pique

Barcelona po planifikon ndryshime të mëdha në skuadër, pas përmbylljes së një sezoni zhgënjyes.

Raportohet se te katalanët, të cilët tashmë kanë angazhuar për trajner Ronald Koeman, do të ketë shumë largime.

Por, në mesin e largimeve nuk do të jetë Gerard Pique.

AS raport se Gerard Pique nuk është në listën e lojtarëve që mund të shiten nga Barcelona.

Barcelona janë duke shikuar zëvendësime për Luis Suarezin dhe Jordi Alban, por jo për Pique.


Shtuar 22.08.2020 18:55